Przychodnia

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna INTERWET jest najstarszym ośrodkiem lecznictwa weterynaryjnego na Dolnym Śląsku.

Kontynuuje 50-letnią działalność państwowej lecznicy dla zwierząt.

W naszym zespole pracują lekarze różnych specjalności. Pasjonaci poświęcający siebie i wolny czas dla ratowania zdrowia i życia pacjentów. Stale podnosimy własne umiejętności, techniczne wyposażenie Przychodni i wdrażamy zasady dobrej praktyki weterynaryjnej. Naszym atutem jest pełne zaangażowanie i poświęcenie oraz współpraca z licznymi ośrodkami diagnostycznymi i leczniczymi w kraju i za granicą.
Warto nadmienić również, że w czasie długoletniej historii przychodni zdobywają u nas doświadczenie dziesiątki studentów, stażystów, lekarzy weterynarii i absolwentów studiów podyplomowych. W swoich kartotekach posiadamy ponad 60 000 pacjentów, a liczba ta rośnie z każdym dniem.

Siedem dni w tygodniu, przez cały rok (również w święta) służymy naszym pacjentom pomocą. Porozumiewamy się w językach angielskim, francuskim, niemieckim oraz hiszpańskim, zapewniając fachową opiekę goszczącym na Dolnym Śląsku obcokrajowcom.

W lutym 2009 roku klinika z ulicy Januszowickiej została przeniesiona na ulicę Ślężną. W większym lokalu o powierzchni ponad 300 m2 od podstaw przystosowanym na potrzeby przychodni jesteśmy w stanie oferować usługi weterynaryjne na jeszcze wyższym poziomie.

 

Od kwietnia 2010 roku przy Przychodni działa sklep z dietami weterynaryjnymi czołowych producentów: Royal Canin, Eukanuba, Purina, Exclusion oraz Hill’s. Lekarze weterynarii służą poradą oraz pomogą wybrać odpowiedni pokarm dla Twojego zwierzęcia.

25 października 2013 roku nasza Przychodnia stała się filią Śląskiego Banku Krwi dla Psów i Kotów.

Jesteśmy jedyną przychodnią weterynaryjną we Wrocławiu uhonorowaną obecnością krasnala – weterynarza. Krasnale wrocławskie stały się wizytówką tego pięknego miasta. Są to małe pomniki, najczęściej robione jako odlewy z brązu. Nasz krasnal znajduje się tuż przy wejściu do budynku . Ciekawym i przykuwającym uwagę elementem jest wielkie graffiti na północnej zewnętrznej ścianie naszego budynku. Dzięki wielkim zwierzakom namalowanym na ścianie naszej przychodni, łatwo do nas trafić.

Serdecznie zapraszamy!